با استفاده از سیستم های حضور و غیاب و مکانیزه کردن ترددهای پرسنل به راحتی میتوانید از تمامی ساعات حضور در کار هر فرد گزارش گیری کنید و با خیال راحت کارمندان خود را مدیریت کنید.

سیستم های حضور و غیاب بیومتریک با داشتن ویژگی ثبت ترددها بر اساس ویژگی های فیزیکی افراد امکان تقلب را از فرد گرفته و  با ارائه یک گزارش کامل و سالم از ورود و خروج کارمندان شما را در تعیین میزان کارکرد هر یک از پرسنلتان و محاسبه حقوق آنها یاری میکند همچنین در مواقع لزوم با ارائه این گزارشات به عنوان یک سند رسمی میتوانید از بروز برخی مشکلات جلوگیری نمایید.

سیستم های حضور و غیاب شما را در راستی آزمایی میزان کارکرد پرسنل یاری میکند و جای هر گونه گله و شکایتی را در مقابل محاسبه اضافه کار، کسر حقوق و یا حتی پاداش افراد از بین میبرد.

دستگاه های حضور و غیاب انواع گوناگونی دارند که بر اساس فاکتورهای مختلف عمل میکنند:دستگاه های حضور و غیاب شناسایی اثرانگشت،شناسایی کف دست،تشخیص چهره،کارت بدون تماس،کلمه عبور و …

در بخش مقالات میتوانید اطلاعات مفیدی در مورد لزوم استفاده از دستگاه های حضور و غیاب، انواع دستگاه حضور و غیاب و روند کارکرد آن بدست آورید.


 

پیام بگذارید