آموزش 100 % عملی و کاربردی دوره تکمیلی


مرکز آموزشی حساب تراز در جهت ارائه خدمات به کاربران گرامی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی جامع حسابداری شامل پکیج های مختلف با تخفیفات مناسب نموده است. تمامی افراد در همه مقاطع تحصیلی می توانند از این دوره ها بهره مند شوند.

 دوره آموزش جامع حسابداری راهی است برای افرادی که دوست دارند به عنوان حسابدار وارد بازار کار شوند،برای علاقه مندان به دنیای حسابداری شغل های متنوعی وجود دارد از جمله کمک حسابدار، کارمند حسابداری ، حسابرس ، مدیر ارشد مالی ، تحلیل گر مالی و غیره ،افرادی که در حوزه حسابداری فعالیت می کنند در واقع مسلط به تجزیه و تحلیل و حفظ حساب های مالی میباشند. 

هنر جویان بعد از پایان دوره می توانند به عنوان حسابدار در شرکتها و سازمان های مختلف مشغول به کار شوند. دوره جامع حسابداری شامل دوره های آموزشی ، 1- نرم افزارها 2- تکمیلی 3- پیشرفته می باشد.شما برای به روز شدن در دوره آموزشی مالیاتی باید با تکالیف امور مالیاتی آشنا شوید و نحوه اجرای اصول تکالیف مالیاتی را بدانید تا در ادامه با جرائم مالیاتی مواجه نشوید.

روش ثبت و نوشتن دفاتر روزنامه و کل:

برای یادگیری روش ثبت و نوشتن دفتر روزنامه باید بتوانیم رویدادهای مالی را به خوبی تجزیه و تحلیل کنیم و حساب های بدهکار و بستانکار را تشخیص دهیم. تجزیه دفاتر قانونی یکی از مهمترین وظایف حسابداران است در نوشتن دفتر روزنامه و کل باید دقت فراوانی انجام گیرد زیرا این دفاتر فقط یک بار برای هر سال مالی نوشته می شوند و امکان تکرار و تعویض نخواهند داشت.

پلمپ و تحریر دفاتر:

دفاتر قانونی به دفاتر کل، روزنامه و مشاغل گفته می شود که جهت ثبت رویدادها و روال های مالی می بایست هر شرکت ، موسسه یا سازمانی که ملزم به پرداخت مالیات در حیطه کاری خود می باشد از آنها استفاده نماید و در صورتی که تحریر دفاتر مطابق با قوانین لازمه ثبت در نظر گرفته شود ، محاسبه مالیات به صورت خود اظهاری صورت می گیرد و اگر در تحریر دفاتر حسابداری از موارد لازمه در تحریر آنها استفاده نشود مالیات به صورت علی الراس در نظر گرفته می شود.


سر فصل های آموزشی دوره جامع تکمیلی 


  • دفاتر نویسی
  • تهیه و تنظیم دفاتر
  • موارد رد دفاتر
  • پلمپ و تحریر دفاتر
  • اصلاح اشتباهات رایج در دفاتر
  • تنظیم اظهار نامه مالیاتی (موضوع ماده 110 قانون مالیات مستقیم)
  • صورت معاملات فصلی ماده 169
  • تنظیم اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده و آشنایی با قوانین مربوطه
  • صورت های مالی ، تهیه صورت های مالی (سود و زیان ، ترازنامه ، سود و زیان جامع و جریان وجوه نقد)

  اعطای مدرک پایان دوره                                                                        

ارائه جزوه و نرم افزار

مدت زمان دوره 24ساعت

ظرفیت هر دوره 8 نفر

 

پیام بگذارید